Villa Taipas - Chale Arie
Egy faház területén helyezkedik el Villa Taipas - Chale Arie Cavalcante privát parkolót kínál.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a Kalunga Community hozzávetőlegesen egy 15 perces vezetésre, a Poco do Buriti pedig 5 km-re van a villától.
Az ingatlan fürdőszobái zuhanyzót is magukba foglalnak. Továbbá a vendégek kényelme érdekében fürdőlepedők biztosított.
Az 1 hálószobás szálláshely önellátó felszereltséggel, többek között teljesen felszerelt konyhával, valamint étkezővel várja a vendégeket. A helyszíni önellátáshoz hűtő, sütő és konyhai edények is biztosított.
- Helyi látnivalók
- Igreja Nossa Senhora de Santana4,9 km
- Recanto das Pedras950 m
- Poco do Buriti5 km
- Mirante do Jatoba1,8 km
- Bali Bahu4,7 km
- Mercado do Produtor Rural4,7 km
- Mirante da Ave Maria4,8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villa Taipas - Chale Arie biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Villa Taipas - Chale Arie Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Villa Taipas - Chale Arie befogadóképessége?
A Villa Taipas - Chale Arie akár 4 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Villa Taipas - Chale Arie kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Villa Taipas - Chale Arie hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a faház területén tartózkodunk?
Cavalcante nevezetességei közé tartozik a Mirante da Ave Maria és a Kalunga Community, amelyek 4 km-re, illetve 5 km-re találhatók a faház területétől. Ezenkívül a Poco do Buriti (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.